PVGE
PVGE

PVGE Best

Samen actief, samen sterk

PVGE

PVGE Best

Samen actief, samen sterk

PVGE Koepel

Net toen onze clubs begonnen te wennen aan het Senioren Trefpunt als nieuwe locatie voor hun activiteiten, moest die opgeknapte Rode Kruis-locatie weer dicht vanwege de corona-uitbraak. Gelukkig werden er in mei versoepelingen aangekondigd, maar ondanks onze voornemens is het niet gelukt om per 1 juni aan alle voorwaarden te voldoen. Omdat we geen onnodige risico's willen voor onze leden is besloten om in juni nog niet open te gaan.

In juli en augustus liggen de activiteiten van de meeste clubs toch stil. Dus is de planning nu dat het Senioren Trefpunt per 1 september weer operationeel zal zijn. Mocht het toch eerder lukken, dan zullen we u daarover natuurlijk informeren.

Zie voor meer details en achtergrond onze Nieuwflits nr 41, van 5 juni.